Bezoek de website van Kompas en Q-IT!
Volg SV Nieuw Utrecht op Facebook en Twitter!

Guus Griet, de nieuwe coordinator en technisch adviseur van de jeugdopleiding van SV Nieuw Utrecht.

24 augustus 2020
Helaas hebben we in de zomerperiode afscheid moeten nemen van onze technisch coordinator. De reden hiervoor was met name dat hij heeft aangegeven minder tijd in het voetbal te zullen steken. Aangezien we in onze jeugdopleiding willen investeren was dit voor ons het teken om op zoek te gaan naar een vervanger.
En die hebben we inmiddels gevonden: Guus Griet is de nieuwe technisch coördinator en adviseur van onze jeugdopleiding. Met zijn jarenlange ervaring is dit een zeer positieve toevoeging aan onze jeugdafdeling.
Hieronder een korte tekst waarin Guus zich voorstelt:
Ik ben door de voorzitter van SV Nieuw Utrecht gevraagd om de jeugdopleiding te ondersteunen en verder vorm te geven. Daar zal ik de komende tijd samen met het team aan werken.
Een korte samenvatting van mijn cv is als volgt: zie plaatje