Bezoek de website van Kompas en Q-IT!
Volg SV Nieuw Utrecht op Facebook en Twitter!

MSV Rijnvliet – Buurtsportclub Rijnvliet

23 september 2021
Beste leden en niet leden, ook dit jaar zijn er verschillende mogelijkheden om je kinderen mee te laten trainen, kennis te laten maken met verschillende sporten.
Wilt je kind een korte periode verschillende sporten oefenen dan kunnen ze terecht bij de buurtsportclub. Willen ze dit een langere periode dan kunnen ze bij de multiport beweegprogramma terecht.
Hieronder kan je via de flyers je kind aanmelden.
Kan een afbeelding zijn van de tekst 'MSV RIJNVLIET BEWEEGPROGRAMMA GERICHT OP DE BREED MOTORISCHE ONTWIKKELING VAN HET KIND. IN SAMENWERKING MET DE SPORTVERENIGINGEN VAN SPORTPARK RIJNVLIET. PVDV, HC RIJNVLIET, SV NIEUW UTRECHT, URC INSCHRIJVEN? SCAN QR- CODE OF:TINYURL.COM/MSV TINYURL RIJNVLIET ക'
Kan een afbeelding zijn van bal
Kan een afbeelding zijn van de tekst 'SPORTPARK RIJNVLIET UTRECHT sv NIEUW UTRECHT URC RUGBY HC RIJNVLIET PVDV TENNIS BUURTSPORTCLUB RIJNVLIET VOETBAL-RUGBY-HOCKEY-TENNIS 5 OKTOBER 2021 T/M 11 JANUARI 2022 IEDERE DINSDAG. 17:00-18:00 UUR Voor kinderen van 6-14 jaar oud. Kosten €15,00 voor 12 lessen. (Upas mogelijk). Scan de QR-code om je op te geven. Meer informatie: tom.linssenesportutrecht.nl 0648221205 randy.vanshravendijkesportutrecht.nl 0642064730'
Wij wensen iedereen veel plezier.