Bezoek de website van Kompas en Q-IT!
Volg SV Nieuw Utrecht op Facebook en Twitter!

Selectie nieuws 2017/2018: Nieuwe trainer Rob Hilbers

9 mei 2017

Onze hoofdtrainer Ton Delfgou gaat ons aan het eind van dit voetbalseizoen verlaten. Wij als bestuur zijn trots op wat hij bij ons heeft geleverd aan prestaties. Ton wordt komend seizoen hoofdtrainer bij PVCV uit Vleuten.
Tevens willen wij als bestuur bekend maken dat wij kortgeleden onze nieuwe trainer hebben gecontracteerd voor het seizoen 2017/2018, namelijk Rob Hilbers. Rob is 46 jaar, komt uit Amersfoort en heeft als hoofdtrainer gewerkt o.a. bij Elinkwijk, Wasmeer en AFC Quick.

Nieuwe trainer seizoen 2017/2018: Rob Hilbers

Ton, bedankt voor je bijdrage en heel veel succes in je carrière. Rob, welkom bij SVNU en heel veel succes komend seizoen, we hebben alle vertrouwen in je!

Bestuur SV Nieuw Utrecht