Bezoek de website van Kompas en Q-IT!
Volg SV Nieuw Utrecht op Facebook en Twitter!

SV Nieuw Utrecht meidenteam

26 januari 2016

Bij SV Nieuw Utrecht zijn wij gestart met meidenvoetbal. Als vereniging vinden wij het belangrijk dat iedereen jong/oud dames/heren de kans krijgt om te voetballen. Onze damesteam bestaat nu uit 13 speelsters. Wij zouden het leuk vinden als je een vriendin, familielid, buurmeisje of klasgenoot kent, die ook eventueel bij SV Nieuw Utrecht zou willen voetballen. Je kunt het aan haar vragen of ze het leuk vindt om met je mee te gaan. Ze mogen altijd komen voor een proeftraining.

De doelstelling van SV Nieuw Utrecht is om het meidenvoetbal door te laten groeien tot een volwaardige tak en uiteindelijk in alle leeftijdsklassen minimaal één meidenteam te hebben.

Mocht je interesse hebben? Neem dan contact op met info@svnieuwutrecht.nl