Bezoek de website van Kompas en Q-IT!
Volg SV Nieuw Utrecht op Facebook en Twitter!

SVNU ZAAL 1 KAMPIOEN!!!

10 maart 2020

Historisch moment voor SV Nieuw Utrecht:

SV Nieuw Utrecht ZAAL 1 is KAMPIOEN geworden van seizoen 2019-2020!!

Gisteren na de overwinning op Hercules 26 was het definitief dat het kampioenschap binnen was. Daarmee heeft Vreeswijk met nog 4 wedstrijden te gaan geen enkel kans meer op de titel. Een knappe prestatie voor de ploeg onder leiding van Rasih Kose (aanvoerder). Voor het eerst in onze clubhistorie heeft er een zaal team deze unieke prestatie geleverd. Wij bedanken onze team en wensen deze prestaties voort in de toekomst!

Hasan Aydogdu, Kazim Gok, Mustafa Canevi, Umit Senulusoy, Sercan Arslanturk, Gokhan Coban en Rasih Kose van harte gefeliciteerd met jullie wel verdiende KAMPIOENSCHAP!