Bezoek de website van Kompas en Q-IT!
Volg SV Nieuw Utrecht op Facebook en Twitter!

Vanaf 5 mei weer trainingen voor jeugdteams

29 april 2020

Zoals inmiddels bekend is geworden, heeft de overheid de maatregelen versoepeld en aangegeven dat jeugdteams weer mogen trainen. Na overleg met de Gemeente Utrecht, KNVB en Sport Utrecht hebben wij besloten om vanaf 5 mei weer trainingen aan te bieden. Hier zijn echter wel strikte regels aan verbonden, lees daarom zorgvuldig dit bericht en hou je aan de regels.

Aangezien niet alle leden weer meteen willen trainen hebben wij besloten om een aantal teams te mixen en de trainingen voorlopig alleen op de dinsdagavond aan te bieden, hieronder het schema met tijden.

 

 

 

 

 

 

 

De veldindeling en looproutes zijn als volgt:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Het is van groot belang dat de kinderen en begeleiders zich aan bovenstaande schema’s houden, alleen zo voorkomen we drukte aan de poort en op de velden, daarnaast zijn er belangrijke regels opgesteld:

 • Ouders brengen hun kinderen en zetten de kinderen op het parkeerterrein af, een stukje meelopen langs de stoep is prima maar GEEN ouders op het sportpark
 • Er staat altijd iemand bij het hek om de kinderen te begeleiden, ouders kunnen hun kinderen weer vanaf het parkeerterrein ophalen
 • Ons clubgebouw is gesloten, er is ook GEEN mogelijkheid tot gebruik van het toilet. Ga voordat je naar de training komt thuis naar de wc
 • Kleedkamers zijn dus ook gesloten, thuis omkleden
 • Ieder kind neemt zelf wat te drinken mee, bewaart dit in een plastic zak en legt dit langs de zijlijn van het veld waar hij/zij traint
 • Alleen de spelers zijn tijdens de training aanwezig, geen andere broertjes/zusjes op het sportpark
 • Trainers en begeleiders houden onderling 1,5m afstand
 • Kinderen in de categorie O14 en O15 houden ook tijdens de training 1,5m afstand
 • Heb je je kind eerst afgemeld voor de trainingen en wil je toch dat hij/zij gaat deelnemen? Meld dit dan eerst bij je trainer en wacht op bevestiging, pas na bevestiging kan hij/zij weer deelnemen, zo voorkomen we onvoorziene drukte en teleurstellingen aan de poort
 • Is je kind ziek of heeft iemand in het gezin griepverschijnselen? Blijf dan thuis, je kind mag niet aan de training deelnemen
 • Proeftraining voor potentieel nieuwe leden blijven mogelijk maar alleen na overleg met de Wedstrijdsecretaris, meld je aan via jeugdwedstrijdsecretariaat@svnieuwutrecht.nl
 • Er worden geen (oefen)wedstrijden gespeeld
 • Tijdens de training gebruiken we geen hesjes
 • De kinderen mogen de pionnen en overige trainingsmateriaal e.d. niet aanraken
 • Indien een kind of ouder zich herhaaldelijk niet aan de regels houdt, is het kind tot nader order niet meer toegestaan op de training. Dit is alleen bedoeld om de groep te beschermen, alleen samen krijgen we alles onder controle en kunnen we weer gezellig trainen!