Bezoek de website van Kompas en Q-IT!
Volg SV Nieuw Utrecht op Facebook en Twitter!

Voorlopige teamindelingen jeugd – seizoen 2019/2020

9 mei 2019

De voorlopige teamindelingen voor onze jeugdafdeling zijn gepubliceerd, meerdere leden uit onze technische commissie hebben onder leiding van onze technisch co√∂rdinator aan deze indeling gewerkt. De indeling is voorlopig en gebaseerd op leeftijd en de op dit moment in te delen spelers. De ervaring leert dat er tot in de eerste weken van het seizoen nog nieuwe aan- of afmeldingen komen en daarmee ook in de indeling geschoven moet worden. De definitieve indeling wordt daarom pas aan het begin van het seizoen bekendgemaakt. 

Klik hier voor het openen van de voorlopige indeling seizoen 2019/2020.

Voor vragen over de indeling kunt u terecht bij de technisch coördinator van onze jeugdafdeling: Tarik Divarci.