SVNU Jeugdtoernooi 2024


Beste voetbalvriend(en),

Op 22 + 23 juni 2024 organiseert SV Nieuw Utrecht alweer de 6e editie van het welbekende SVNU Jeugdtoernooi! Het voetbalspektakel zal 2 dagen duren en net als voorgaande jaren, plaats bieden aan meer dan 80 teams.
Hierbij zullen we ongeveer 1000 jongeren mogen verwelkomen op ons prachtige sportpark in Utrecht!

Deelname is geheel kosteloos. Elke speler wordt beloond met een medaille en daarnaast maak je kans op een prachtige beker!

Met jouw team ook meedoen aan dit onvergetelijke, sportieve en super gezellige voetbaltoernooi? Meldt je aan! Het is belangrijk dit op tijd te doen, want door het grote succes is de ervaring dat ons programma snel volgeboekt raakt!

Meer informatie of contact kan via: TOERNOOIEN@SVNIEUWUTRECHT.NL 

Met sportieve groet,
Toernooicommissie SV Nieuw Utrecht