SVNU Open voetbaldag

Wij vieren het Nationale Voetbalweekend

Tijdens Het Nationale Voetbalweekend staat alles in het teken van de sport waar wij allemaal zoveel van houden! Een weekend vol passie, plezier en gezelligheid door heel Nederland. Waar ook wij aan meedoen!

Op zondag 2 juni 2024 laten we met elkaar zien hoe mooi en belangrijk ons amateurvoetbal is in en voor Nederland en daarom organiseren wij een open voetbaldag. Tijdens deze dag is bedoeld voor leden en niet leden (jeugd onderbouw) om mee te doen met verschillende voetbal-activiteiten.

Tussen 8 en 13 jaar, start 11:30, eind 14:30.

Tijdens deze activiteit hopen we dat jullie allemaal meedoen of langskomen om de andere aan te moedigen en er daarnaast een mooie voetbalweekend van te maken met elkaar.

Wij hebben er al zin in. Tot 2 juni!